WŁADZE SPÓŁKI

MAREK PIECHOCKI

PREZES ZARZĄDU

Twórca i współzałożyciel LPP, obecnie Prezes Zarządu spółki. Od początku swojej kariery zawodowej skoncentrowany na rozwijaniu własnej działalności gospodarczej, z branżą odzieżową związany od 1989 roku. W 1991 roku wraz z Jerzym Lubiańcem założył przedsiębiorstwo Mistral, które w 1995 roku zostało przekształcone w spółkę LPP.

Jako Prezes Zarządu, Marek Piechocki jest odpowiedzialny za wszystkie aspekty funkcjonowania firmy – od zarządzania strategicznymi projektami inwestycyjnymi w Polsce i za granicą, poprzez udział w pracach związanych z powstawaniem nowych marek. Jako doświadczony praktyk pozostaje również aktywny na polu negocjacji warunków najmu powierzchni handlowych, uczestnicząc w rozmowach z największymi firmami deweloperskimi na rynku. W 2013 roku uznany przez prestiżowy magazyn Harward Business Review za najskuteczniejszego CEO w Polsce.Z ramienia Zarządu podlega mu również marka Cropp. Od 2016 odpowiada także za markę RESERVED.

Marek Piechocki urodził się w 1961 roku. Jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Gdańskiej.

PRZEMYSŁAW LUTKIEWICZ

WICEPREZES ZARZĄDU

Od 2008 roku zatrudniony w LPP SA jako Dyrektor ds. Controllingu. W ramach Działu Finansowego LPP SA stworzył od podstaw Dział Controllingu nadzorując pracę analityków, audytorów oraz komórki bezpieczeństwa w sieciach sprzedaży. Wdrożył narzędzia IT dostarczając informacji zarządczych, potrzebnych w kierowaniu wszystkimi spółkami GK LPP SA. Brał też czynny udział w utrzymywaniu kontaktów z zagranicznymi inwestorami instytucjonalnymi.

Karierę zawodową rozpoczął w roku 1994 w Powszechnym Banku Kredytowym SA. W latach 1995 – 2008 związany z PolCard SA / First Data Polska SA, gdzie zajmował stanowiska od Kierownika Zespołu Planowania i Sprawozdawczości do Dyrektora Departamentu Controllingu. W latach 2006-2007 pełnił funkcję Członka Zarządu i Dyrektora Finansowego w First Data Polska SA.

W latach 2007-2008 współtworzył Centrum SSC First Data w Gdańsku jako Dyrektor ds. Finansów i Controllingu.

Urodził się w 1970 roku, jest absolwentem Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni i  Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Studiów Podyplomowych na Politechnice Gdańskiej.

JACEK KUJAWA

WICEPREZES ZARZĄDU

Jacek Kujawa jest związany z firmą od 10 lat, początkowo pełnił funkcję Dyrektora ds. IT. Obecne stanowisko zajmuje od 2009 roku. Jako Wiceprezes Zarządu Jacek Kujawa jest odpowiedzialny za nadzór obszaru administracyjnego spółki, odpowiada za kwestie logistyczne oraz informatyczne. Do jego kluczowych zadań należała także koordynacja projektu rozbudowy Centrum Dystrybucyjnego LPP w Pruszczu Gdańskim w oparciu o najlepsze światowe standardy i rozwiązania logistyczne. Jako Wiceprezes Zarządu Jacek Kujawa odpowiada również za obszar e-commerce.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe Jacek Kujawa zdobył m. in. pracując w grupie Wirtualna Polska. Urodził się w 1974 roku, jest absolwentem Wydziału Informatyki na Politechnice Gdańskiej.

SŁAWOMIR ŁOBODA

WICEPREZES ZARZĄDU

Jest związany z LPP od 1997 roku. Przez wiele lat odpowiadał za obsługę prawną firmy, którą wykonywał jako wspólnik zarządzający, w ramach kancelarii prawnej Krzyżagórska Podniesiński Łoboda i Wspólnicy, a od października 2016 roku jako partner Kancelarii Krzyżagórska Łoboda i Partnerzy. Od 2005 roku oprócz kierowania obsługą prawną LPP odpowiada również za dział najmu i dział inwestycji.

Jako Wiceprezes Zarządu Sławomir Łoboda –jest odpowiedzialny za rozwój LPP tj. za pozyskiwanie nowej powierzchni handlowej [najem] oraz za budowę salonów [dział inwestycji], a także za dział prawny.

W okresie współpracy z LPP zrealizował wiele istotnych projektów w tym: stworzenie sieci franczyzowej, wprowadzenie spółki na giełdę, fuzję ze spółką Artman SA, zbycie marki Esotiq oraz rozwój sieci salonów własnych.

Sławomir Łoboda jest Prezesem Rady Fundacji Hospicyjnej, organizacji pożytku publicznego, otaczającej opieką osoby przewlekle chore. Za działalność społeczną odznaczony przez Prezydenta Komorowskiego brązowym krzyżem zasługi.

Urodził się w 1965 roku, jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Gdańskim. W 1995 roku złożył egzamin radcy prawnego.