Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem i sprzedażą odzieży. Produkcję naszych kolekcji zlecamy fabrykom w wielu krajach, przede wszystkim w Azji, ale też część naszych produktów powstaje w Europie. Kontrola warunków pracy w zakładach, w których lokujemy produkcję, jest dla nas bardzo ważna – pracujemy nad tym, by zbudować stałą bazę zaufanych dostawców, spełniających nasze standardy.
Dzięki współpracy z międzynarodowymi organizacjami, których celem jest poprawa warunków pracy w przemyśle odzieżowym, a także poprzez podejmowane przez nas inicjatywy, chcemy współtworzyć bezpieczny i rozwijający się biznes, uwzględniający potrzeby wszystkich zaangażowanych w niego osób.

Nasze działania w tym obszarze mają charakter systemowy i długofalowy – stworzyliśmy wewnątrz firmy odpowiednie struktury, jako pierwsza firma z Polski przygotowaliśmy i wdrożyliśmy kompleksowy Kodeks Postępowania dla zagranicznych dostawców, rozpoczęliśmy także audyty w fabrykach, którym zlecamy produkcję kolekcji naszych marek.

KODEKS POSTĘPOWANIA

KONTROLA WARUNKÓW PRACY W FABRYKACH

REZYGNACJA Z ANGORY

WSZYTKIE MARKI LPP WOLNE OD NATURALNYCH FUTER

OTWARTA KOMUNIKACJA