Początek roku w LPP powyżej oczekiwań: dwucyfrowy wzrost sprzedaży i dwucyfrowy poziom LFL

W pierwszym kwartale 2019 roku polski producent odzieży przekroczył 1,8 mld zł przychodu, notując tym samym wzrost o 15,7% r/r. Pomimo wysokiej bazy sprzed roku spółka zwiększyła sprzedaż w sklepach porównywalnych (LFL) o 11,4%. LPP utrzymuje tendencję wzrostową w e-commerce, m.in. dzięki rozszerzaniu oferty na nowe kraje. Zgodnie z planem w 2019 roku spółka chce przekroczyć miliard zł sprzedaży w e-commerce.
LPP rozbudowuje sieć dystrybucji i rozpoczyna program społeczny

LPP rozbudowuje sieć dystrybucji i rozpoczyna program społeczny „Brześć w centrum uwagi”

Polski producent odzieży zamierza uruchomić nowe Centrum Dystrybucyjne w Brześciu Kujawskim w pierwszej połowie 2022 roku. Już w przyszłym roku rozpocznie się wieloetapowy proces rekrutacji pracowników. Równolegle do postępujących prac projektowych LPP angażuje się w rozwój lokalny i wzmacnia współpracę z samorządem Brześcia Kujawskiego. W ramach partnerstwa inwestor z Pomorza wesprze inicjatywy sportowe i program edukacyjny skierowany do najmłodszych mieszkańców gminy.

[av_blog blog_type=’posts’ categories=’11’ link=’category’ blog_style=’single-big’ columns=’2′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’0′ paginate=’no’ custom_class=”]