Informacje prasowe

LPP S.A. Informacje prasowe Kampania #CiaoKendall, Reserved laureatem konkursu Klubu Twórców Reklamy

Kampania #CiaoKendall, Reserved laureatem konkursu Klubu Twórców Reklamy

26.11.2020

Podczas transmisji online z tegorocznej gali KTR wręczono nagrody za najbardziej twórcze i pomysłowe idee kreatywne w Polsce. Nagrody Best of Jury 2020 przyznano w 4 kategoriach, a pośród prac nagrodzonych złotem znalazła się kampania #CiaoKendall Reserved – wyróżniono ją w kategorii Best of Craft. Kampania otrzymała złotą nagrodę w podkategoriach: Production Excellence, Casting, Color Correction, a także brąz w kategorii Online Video.

Obejrzyjcie wideo:

Oprócz tego Reserved wyróżniono w kategorii Photography: złotem za kampanię Re.Design sfotografowaną przez Bartka Wieczorka, srebrem za projekt Reserved feat. Hoffland, wspierający wystawę Hoffland w Muzeum Miasta Gdyni i sfotografowany przez Zuzę Krajewską, a także brązem za uroczą, digitalową sesję Twin Room.

Konkurs KTR jest istotnym wydarzeniem dla środowiska kreatywnego w Polsce. W tym roku zgłoszono rekordową liczbę projektów w czterech obszarach: Communication, Design, Craft i po raz pierwszy w br. Technology.

______________________________________________________________________________

LPP SA jest polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzi działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa. LPP zarządza 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Posiada sieć ponad 1700 salonów sprzedaży o łącznej powierzchni ponad 1 mln m2. Oferta online kolekcji marek dostępna jest na 29 rynkach. W oparciu o globalną sieć zaopatrzenia, polski producent odzieży dystrybuuje rocznie przeszło 265 mln sztuk odzieży na 3 kontynenty. LPP pełni też ważną rolę tworząc miejsca pracy dla ponad 24 tys. osób w biurach i strukturach sprzedaży w Polsce, krajach Europy, Azji i Afryki. Spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu WIG20 oraz należy do prestiżowego indeksu MSCI Poland.