Informacje prasowe

LPP S.A. Informacje prasowe Nowa kampania Reserved #ICanBoogie

Nowa kampania Reserved #ICanBoogie

05.09.2018

4 września br. ruszyła kampania marki Reserved promująca najnowszą kolekcję jesień – zima 2018. Tym razem marka postawiła na styl retro, muzyczne odniesienia do lat 70., ponadczasowy szyk oraz zmysłową kobiecość. Głównymi twarzami kampanii została polska aktorka Joanna Kulig oraz francuska influencerka i modelka Jeanne Damas.

Po dobrze przyjętych kampaniach Reserved z udziałem takich twarzy świata modelingu jak Kate Moss oraz Cindy Crawford, marka postawiła tym razem na duet polsko-francuski. Polska aktorka Joanna Kulig oraz francuska influencerka modowa Jeanne Damas w kampanii zatytułowanej „I Can Boogie” prezentują ponadczasowy szyk i hollywoodzką sensualność rodem z lat 60. czy 70. ze szczyptą przekory. Obie są odbiciem kobiecego temperamentu tamtych czasów, ale i odmiennego, ponadczasowego pojęcia piękna.

Nie bez powodu lejtmotywem kampanii jest przebój lat 70. „I Can Boogie”. Nowa kolekcja marki w dużym stopniu nawiązywać będzie bowiem do trendów retro, które ponownie ożywają w modzie i popkulturze. Intensywne kolory pomarańczu, czerwieni i brązów, urokliwe kraty, ale również klasyczna czerń, to elementy, których nie zabraknie w najnowszej kolekcji.

Zjawiskowe bohaterki kampanii, dwie charakterne i zarazem diametralnie różne kobiety – ponętna aktorka o słowiańskiej urodzie i sensualna, francuska modelka to dwa skrajne bieguny kobiecości. Marka w ten sposób chce podkreślić różnorodność kobiet, ich indywidualizm i energię. To również sygnał, że tej jesieni i zimy każda z Pań w najnowszej kolekcji Reserved możne odnaleźć coś wyjątkowego dla siebie.

Pierwszy rozdział kampanii Reserved „I Can Boogie / The Show” to wspomnienie lat 70., gdy kobieca energia mieszała się z pasją oraz finezją, a estradowe show było dopracowane do najmniejszego detalu tworząc jednocześnie przestrzeń do improwizacji. Paryski sznyt i słowiańska zadziorność, które prezentują Kulig i Damas podkreślają klimat retro tamtych lat.

Do realizacji kampanii marka ponownie zaprosiła Gordona von Steinera współpracującego z największymi markami branży mody takimi jak: Gucci, Prada czy Miu Miu. Jego poprzednia produkcja dla Reserved ożywiła lata 80. w kampanii marki z gwiazdą Cindy Crawford. Tym razem reżyser postawił na energetyczny, pełen kobiecości taniec w dźwiękach emblematycznego przeboju lat 70., do którego choreografię przygotował Richard Jackson, współpracujący m.in. z Lady Gaga.

Kolejne odsłony kampanii już niebawem – 18 i 25 września.

______________________________________________________________________________

LPP SA, jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm odzieżowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Firma od ponad 25 lat konsekwentnie prowadzi działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na wymagającym rynku odzieżowym. LPP SA zarządza 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Firma posiada sieć ponad 1700 salonów sprzedaży oraz sklepy on-line wszystkich swoich marek i tworzy miejsca pracy dla ok. 25 tys. osób w biurach i strukturach sprzedaży w Polsce, krajach Europy, Azji i Afryki. Spółka LPP SA jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu WIG20 oraz należy do prestiżowego indeksu MSCI Poland.