Szukamy wciąż nowych wyzwań, debiutujemy na kolejnych rynkach, zaskakujemy nowymi kampaniami, działamy aktywnie na rzecz naszego otoczenia, prowadzimy biznes w sposób zrównoważony. O tym i wielu innych ciekawostkach z naszego życia piszemy w naszych komunikatach prasowych pogrupowanych w 3 kategorie: LPP News, Fashion i CSR. Tu dowiesz się o nas więcej.

Słowo kluczowe
Zakres dat
Kategoria
12.11.2014

Pokaz kolekcji Anja Rubik x Mohito

Anja Rubik x Mohito – kolekcja o której głośno mówiło się już od kilku miesięcy – wreszcie doczekała się swojej długo wyczekiwanej premiery.

23.10.2014

ANJA RUBIK EXCLUSIVE COLLECTION

Anja Rubik - ikona modelingu, której zdjęcia systematycznie pojawiają się w sesjach dla najważniejszych edycji magazynów Vogue, Elle i Harper’s Bazaar – od lat inspiruje...

09.10.2014

LPP wzmacnia ekspansję na Zachód

LPP realizuje zapowiadaną wcześniej ekspansję na rynek niemiecki. Firma podpisała nowe umowy na otwarcie flagowych sklepów marki RESERVED.

22.08.2014

Nowa kampania RESERVED Let’s Fashion wystartowała!

Lets’s Fashion to zaproszenie do zabawy modą, poszukiwań własnego stylu i kreowania indywidualnego looku.

21.08.2014

Koncern odzieżowy LPP notuje wzrosty i rusza na nowe rynki

W I półroczu 2014 roku Grupa Kapitałowa LPP, właściciel 5 popularnych marek odzieżowych (RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY), odnotowała wzrost łącznych przychodów ze sprzedaży.

09.05.2014

Skonsolidowane Wyniki finansowe GK LPP za I kwartał 2014 r.

Sytuacja finansowa GK LPP po I kwartale 2014 roku jest bardzo dobra – firma odnotowała wzrost łącznych przychodów ze sprzedaży, na co wpłynął wzrost powierzchni...