Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Staż projektowy w marce Sinsay

Miasto: Gdańsk Dział: Dział produktu

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Współpraca z projektantem przy tworzeniu modeli w kolekcji marki Sinsay
  • Rejestrowanie i aktualizowanie danych dotyczących projektów
  • Sprawdzanie jakości wykonania projektów i udział w przymiarkach modeli
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej odzieży w programie CorelDraw
  • Wsparcie w bieżących zadaniach zespołu projektowego

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Chce zdobyć pierwsze doświadczenia projektowe w firmie odzieżowej
  • Tak jak my uwielbia modę, świetnie zna trendy, ogląda pokazy i śledzi modowe # w social media,
  • Posiada pierwsze projekty - zdjęcia realizacji, rysunki, moodboardy, inspiracje itp. - pokaż nam, co potrafisz i co Ci w duszy gra, zamieszczając swoje portfolio w miejscu na list motywacyjny
  • Jest studentem lub absolwentem szkoły artystycznej (np. projektowanie ubioru, wzornictwo, kostiumografia), nie jest to jednak warunek konieczny - jeśli posiadasz zmysł artystyczny, pokaż to w swoich pracach zamieszczonych w portfolio
  • Potrafi narysować swój projekt w programie graficznym (np. CorelDraw) i sprawnie obsługuje komputer (pakiet Office)
  • Potrafi porozumiewać się w języku angielskim

OFERUJEMY:

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość nauki od najlepszych specjalistów
  • Płatny staż z możliwością kontynuacji współpracy
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP,
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów
  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników
  • Możliwość nauki języków na preferencyjnych warunkach