• Pracujemy z pasją

Dołącz do nas


Uwielbiamy nowe wyzwania. Potrafimy łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju. Jesteśmy pełni energii i skoncentrowani na realizacji spektakularnych celów. Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Co możemy Ci zaproponować?

W LPP funkcjonuje kilka całkowicie różnych ścieżek kariery. Każda z nich charakteryzuje się inną formą i charakterem pracy.

CentralaCentrale firmy LPP znajdują się w Gdańsku, gdzie tworzone są kolekcje marek Reserved, Cropp i SiNSAY oraz w Krakowie, gdzie powstają kolekcje Mohito i House. Dodatkowo w Warszawie znajduje się biuro produktowe marki Reserved. Centrum Dystrybucyjne LPP znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Odkąd LPP SA rozwija się również poza granicami Polski, nasze biura powstały także w Szanghaju oraz Dhace.


Salony sprzedażyMożemy zaoferować Ci pracę w salonach jednej z pięciu naszych marek. Dzięki awansom masz możliwość obejmowania różnych stanowisk, np. Dekoratora, bądź jeśli będziesz wytrwały – Regionalnego Kierownika Sprzedaży.


Dla studentówPomożemy Wam zdobyć cenne doświadczenie. Możesz zostać naszym Ambasadorem lub odbyć u nas staż. Szukamy talentów i pozwalamy im rozwinąć skrzydła.


Poznaj nasze wartości

Wartości są jak kod genetyczny – decydują zarówno o wewnętrznym funkcjonowaniu LPP, jako organizacji, jak i o tym, jacy chcemy być wobec naszych klientów, pracowników, partnerów biznesowych oraz całego społeczeństwa.

LPP SA – Kariera – Ikona – Rozpala nas wewnętrzny ogień - Ogień

FIRE–FUELLED

ROZPALA NAS WEWNĘTRZNY OGIEŃ.Jesteśmy pełni energii. Naszą pasją jest nasz biznes, nasze marki i nasi klienci. Jesteśmy dumni z bycia częścią LPP.
LPP SA – Kariera – Ikona – Ambicja napędza nas w działaniu – Góry

AMBITION–DRIVEN

AMBICJA NAPĘDZA NAS W DZIAŁANIU.Szukamy wciąż nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepsi. Mamy odwagę sięgać po więcej. Spodziewamy się niespodziewanego.
LPP SA – Kariera – Ikona – Jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy – Człowiek na dłoni

SOCIALLY RESPONSIBLE

JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA TO, CO ROBIMY.Ciągle się rozwijamy, by osiągać coraz lepsze wyniki. Przekraczamy bariery. Osiągamy nasze cele.
LPP SA – Kariera – Ikona – Jako zespół jesteśmy największą siłą – Zespół ludzi

TEAM ORIENTED

JAKO ZESPÓŁ JESTEŚMY NAJWIĘKSZĄ SIŁĄ,Pomagamy rozwijać się talentom. Doceniamy to, co najlepsze w ludziach. Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.