Kolekcje marek LPP sprzedajemy w 20 krajach Europy, Azji oraz na Bliskim Wschodzie. W 2014 rozpoczęliśmy ekspansję w Niemczech i Chorwacji a w 2015 roku marką RESERVED zadebiutowaliśmy na Bliskim Wschodzie. W 2017 roku zadebiutowaliśmy również na rynku brytyjskim wraz z otwarciem flagowego salonu Reserved przy Oxford Street w Londynie. Centrala LPP mieści się w Gdańsku, posiadamy także biura w Krakowie, Warszawie i Szanghaju oraz Dhace. Jesteśmy właścicielem największego i najnowocześniejszego centrum dystrybucyjnego odzieży w Europie Środkowo-Wschodniej zlokalizowanego w Pruszczu Gdańskim.

GDAŃSK

Główna siedziba LPP. Tu powstają projekty kolekcji RESERVED, Cropp i Sinsay. W Gdańsku zarząd LPP podejmuje decyzje najważniejsze dla funkcjonowania i rozwoju firmy, tutaj zlokalizowane są także wszystkie kluczowe departamenty firmy.

CENTRUM DYSTRYBUCYJNE

Jesteśmy właścicielem największego i najnowocześniejszego centrum dystrybucyjnego odzieży w Europie Środkowo-Wschodniej zlokalizowanego w Pruszczu Gdańskim. Dzięki zakończonej w 2015 roku modernizacji i zastosowaniu zaawansowanych technologii obecnie obsługuje ono jednocześnie 1163 salony, wysyłając do naszej sieci sprzedaży nawet 1200.000 produktów dziennie. W naszych magazynach znajduje się 740 000 miejsc do składowania opakowań, a w każdym tygodniu będziemy mogli przyjąć odzież transportowaną w 120 kontenerach 40’.

WARSZAWA

Od 2017 roku W Warszawie Działa biuro produktowe marki RESERVED w Warszawie. Jego kilkudziesięcioosobowy zespół wspiera gdański dział przygotowania produktu zarówno w tworzeniu regularnych kolekcji, jak i przy projektach specjalnych.

KRAKÓW

W Krakowie znajduje się zaplecze projektowe marek House i MOHITO, a także dział sprzedaży tych marek. W dziale projektowym, strukturach sprzedaży oraz administracji zatrudnionych jest ponad 230 osób. Krakowski oddział LPP współpracuje z uczelniami wyższymi kształcącymi przyszłych projektantów – Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie, Szkołą Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie i Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie.

SZANGHAJ

Nasze azjatyckie biuro w Szanghaju działa od 1997 roku, obecnie pracuje tam ponad 100 osób. Pracownicy placówki odpowiedzialni są m.in. za pozyskiwanie dostawców, wsparcie poszczególnych etapów produkcji, a także kontrolę jakości. Ważnym zadaniem biura jest także weryfikacja przestrzegania zapisów Code of Conduct w zakresie przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz przestrzegania praw pracowniczych przez naszych dostawców.

DHAKA

W 2015 roku uruchomiliśmy nasze biuro przedstawicielskie LPP w stolicy Bangladeszu – Dhace. Osoby tam zatrudnione są odpowiedzialne za koordynację i nadzór produkcji naszych kolekcji w tamtejszych fabrykach. Ważnym zadaniem naszych pracowników jest także audyt zakładów produkcyjnych, z którymi współpracujemy, pod kątem odpowiednich warunków pracy i przestrzegania praw człowieka.

W każdym kraju, w którym dostępne są produkty naszych marek, funkcjonuje lokalna komórka przedstawicielska LPP. Na czele zagranicznych spółek LPP stoją najlepsi specjaliści branży fashion, którzy z sukcesem zarządzają naszym biznesem w swoich krajach.