Jesteśmy firmą rodzinną. Dlatego uważamy, że stworzenie przyjaznego miejsca pracy, to jeden z naszych kluczowych obowiązków.

W LPP uważamy, że szczęśliwy i spełniony człowiek to kreatywny i efektywny pracownik. Zgodnie z ideą work life balance tworzymy warunki do harmonijnego rozwoju zawodowego i osobistego. Wspieramy zainteresowania i pasje oraz edukację naszych pracowników.

Promujemy zdrowy i aktywny styl życia. W naszej firmie działa LPP Team, czyli drużyna sportowa, której zawodnicy startują w biegach, biorą udział w wyścigach rowerowych oraz wspólnie trenują inne dyscypliny. Od niedawna próbujemy także sił w triathlonie. Firma finansuje członkom drużyny profesjonalną odzież i sprzęt, a także udział w wybranych zawodach. Od wielu lat organizujemy także wśród pracowników profilaktyczne akcje zdrowotne. W części naszych biur działają obiekty sportowe, a od niedawna do dyspozycji osób pracujących w Gdańsku są także służbowe rowery.

250 tys. zł przeznaczyliśmy na wspieranie aktywności sportowej naszych pracowników w 2017 r.

Wspieramy także młodych rodziców, każde dziecko naszego pracownika, które przychodzi na świat otrzymuje od firmy specjalną wyprawkę.